УЗД підшлункової залози
УЗД підшлункової залози - це один із достовірних способів діагностики стану здоров'я органу на сьогодні. Фахівці IPF відзначають високу ефективність застосування ультразвукової технології на будь-якому етапі лікування, а також у профілактичних цілях. Порушення роботи цього органу, зазвичай, тягне у себе погіршення загального стану здоров'я та негативно впливає інші органи травлення. Щоб встановити джерело недуги лікарі призначають ультразвукову діагностику - УЗД підшлункової у Києві. Серед передумов, які можуть призвести до такого рішення:
- хронічні болючі відчуття у верхній частині шлунка, під ложечкою, а також у лівому підребер'ї та боці;
- зміни задньої стінки шлунка, виявлені під час проведення гастроскопії;
- біль під час огляду та пальпації;
- підозра на хронічний панкреатит;
- різка втрата ваги;
- жовтяниця;
- травми черевної порожнини;
- планова операція;
- часте розлади випорожнень;
- та інші.
Проведення УЗД підшлункової залози дозволяє виявити на ранніх етапах захворювання та вилікувати їх без серйозних наслідків. Результати показують наявність різних недуг, серед яких:
- запалення, що виражаються у змінах структури на зображенні;
- тяжкі ускладнення після панкреатиту у вигляді появи некротичних вогнищ та кіст;
- абсцес, що характеризується порожниною з неоднорідною рідиною та секвестрами;
- панкреонекроз із великим скупченням абсцесів у тканині залози;
- пухлиноподібні утворення у вигляді округлого або овального новоутворення, яке добре васкуляризоване;
- псевдокісти на екрані монітора виглядають як порожнини із рідиною.
Як підготуватися до УЗД підшлункової залози
Щоб результати були максимально точними, потрібна підготовка до УЗД підшлункової залози. Пацієнт за 3 дні до процедури сідає на дієту, яка унеможливлює вживання сирих овочів, фруктів, молока та інших продуктів. Їх вживання призводить до метеоризму, який дозволяє променям проникнути глибоко і надати чітку картинку. Останній прийом їжі має бути не менше 12 годин тому. У день обстеження вам необхідно утриматися також від куріння, алкогольних напоїв та прийому медикаментів. Якщо у вас відзначається підвищене газоутворення, то активоване вугілля вам знадобиться.
Після того, як ви виконаєте всі рекомендації та вимоги, вам залишається лише відвідати кабінет УЗД. Процедура безболісна і триває трохи більше 10 хвилин. Пацієнт займає позицію лежачи на спині, а потім змінює її лягаючи на правий чи лівий бік. Лікар наносить спеціальний гель на живіт і з допомогою датчика починає обстеження.
Скільки коштує УЗД підшлункової залози
Підшлункова залоза – одна із складових елементів черевної порожнини. Тому вона входить до комплексуУЗИ брюшной полости. Вартість послуги в клініці IPF складає від 300 грн, конкретні ціни можна переглянути у наведеному прайсе. Нижче під прайсом Ви можете одразу заповнити форму та записатися на прийом.
Фахівці IPF проводили процедуру багато разів, тому ми гарантуємо вам достовірність результатів та швидке обстеження. Ультразвукова діагностика одна з найбезпечніших і недорогих на сьогоднішній день. Вартість оптимальна та доступна для кожної людини. Для запису на УЗД підшлункової залози зв'яжіться будь-яким зручним способом або відвідайте медичний центр. Для вашого ознайомлення прайс із актуальними цінами за обстеження:
Вартість УЗД підшлункової залози у клініці IPF по ссылке.