УЗД жовчного міхура
УЗД жовчного міхура - це неінвазивне обстеження, призначене виявлення порушень у роботі органа. Результати діагностики в IPF використовуються лікарями для визначення точного діагнозу та призначення ефективного лікування. На відміну від інших процедур перед діагностикою необхідно дотримуватись приписів, без яких достовірність отриманих даних не один фахівець не зможе гарантувати. Це дозволить виявити цілу низку недуг, серед яких:
- гострий холецистит (біль у верхній частині живота при русі датчика, потовщені стінки та їх набряклість, скупчення рідини та інші);
- жовчнокам'яне захворювання (акустична тінь на зображенні, наявність утворень у просвіті);
- водянка (відзначається збільшення розмірів органу через каміння);
- холангіт (наявність повітря у просвіті, потовщення стінок, абсцеси, розширення проток та інші);
- холедохолітіаз (збільшення загальної та внутрішньопечінкової жовчної протоки більше ніж на 7 мм, наявність каменю).
Для процедури вам необхідно підготуватися. Заходи необхідні для отримання достовірних результатів, а також для швидкої та безболісної процедури.
Підготовка до УЗД жовчного міхура
Підготовка до УЗД жовчного міхура передбачає кілька умов, одна з яких – відсутність газів у кишечнику. Вони можуть призвести до нечіткої візуалізації зображення, а отже, неточних результатів. За 8 годин на початок процедури слід припинити вживання їжі. І це далеко не всі вимоги.
- За тиждень до діагностики пацієнту необхідно обмежити вживання жирної їжі та алкогольних напоїв. Слід виключити з раціону такі продукти: житній хліб, бобові, снеки, капусту, фрукти та овочі у сирому вигляді, сире молоко, газовані напої та інші.
- Коли до обстеження залишається всього 3 дні, пацієнтові призначаються ферментні препарати при кожному прийомі їжі. Але приймати препарати не можна більше, ніж тричі на день. Дозування призначає лікар. Також наказуються вітрогонні медикаменти.
- Увечері за день до УЗД необхідно повечеряти не пізніше 19.00. Клізма не ставиться, але слід випорожнити кишечник, у цьому допоможуть спеціальні препарати.
- Якщо процедуру призначено на першу половину дня, то пацієнт утримується від сніданку та пиття. Якщо ж огляд намічений у другій половині, то можна легко поснідати близько
У цьому підготовка завершується. Фахівець порушує виконання своїх обов'язків, вам необхідно лягти на спину і він нанесе гель на живіт. Потім злегка натискаючи датчиком, виконає діагностику та надасть висновок після завершення.
Чому варто зробити УЗД жовчного міхура в IPF
Вартість УЗД жовчного міхура у Києві в центрі IPF доступна для кожного бажаючого. Процедура проводиться на високоточному обладнанні провідними спеціалістами з діагностики захворювань. Для запису на обстеження необхідно відвідати центр або зателефонувати, вказаному на сайті. Вам нададуть усю необхідну інформацію. Не забувайте, ваше здоров'я у ваших руках. Профілактика та щорічне обстеження позбавить вас серйозних проблем і витрат. Детальніше про вартість послуг нижче:
Вартість УЗД жовчного міхура у клініці IPF по ссылке.