(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатися на прийом
/ / УЗД прохідності маткових труб

УЗД прохідності маткових труб

узи проходимости маточных труб в киеве

Статеві органи жінки тісно взаємопов'язані для забезпечення фертильності. За допомогою маткових труб здійснюється передача заплідненої яйцеклітини в порожнину матки для закріплення та подальшого розвитку плода. Якщо прохідність маткових труб буде порушена, це призведе до загибелі плода, так званої позаматкової вагітності. Щоб діагностувати цей фактор, необхідна перевірка прохідності маткових труб – соногістерографія (ультразвукова гістеросальпінгоскопія, ехогістеросальпінгографія).

Найбезпечніший і найефективніший спосіб – це узі прохідності маткових труб (ехогідротубація). При звичайному ультразвуковому дослідженні жіночих статевих органів внутрішні складових матових труб не видно. Тому для візуалізації повної картини, що відбувається, застосовують контрастний реагент, який під час ехогідротубації дозволяє побачити стан непрохідності маткових труб.

Показання та протипоказання

Ехогідротубація, як будь-яке обстеження має певні показання до її застосування:

  • Порушення регулярності менструального циклу чи його відсутність.
  • Наявність болю внизу живота чи всередині матки.
  • Інфекційні захворювання.

Так як процедура пов'язана із введенням контрастної речовини, ехогідротубація протипоказана в таких випадках:

  • Вагітність.
  • Кровотеча із матки.
  • Загострені запальні процеси, що супроводжуються сильними болями.

Підготовка до процедури

Перед тим, як перевірити прохідність маткових труб, необхідно здати аналізи: кров на наявність інфекції та бактеріологічний мазок на мікрофлору. Також гінеколог оглядає пацієнта наявність запальних гінекологічних захворювань. УЗД проводять на 5-10 день менструального циклу. У цей час спостерігається максимальне відкриття цервікального каналу.

Проведення УЗД маткових труб

Про те, як перевіряють прохідність маткових труб за допомогою гітеросальпінографії, багато жінок чули. Метод заснований на рентгенівському обстеженні маткових труб, у яких вводять контрастну речовину. Щоб уникнути одержання рентгенівського опромінення, краще скористатися безпечнішим методом – узі прохідності маткових труб у Києві. Дослідження проводиться за такою схемою:

  • Відбувається обробка шийки матки та піхви.
  • У шийку матки вводиться катетер з балоном поширення рідини.
  • Через катетер фаллопієвими трубами надходить контрастний розчин - фізрозчин, які під дією ультразвукових хвиль відображається на екрані.
  • У міру просування розчину трубами, досліджується повнота заповнення труб і проходження речовини в порожнину матки.

На екрані транслюється зображення та характер переміщення рідини, можна виявити наявність утворень, спайок чи запалень. За наявності спайок іноді контрастним розчином вдається їх розірвати, чим підвищити ймовірність настання майбутньої вагітності. Якщо вся рідина, що вводиться, опинилася в матковій ділянці, тоді прохідність маткових труб діагностується нормальною.

Переваги вибору клініки IPF

гистеросальпингоскопия, эхогидротубация в Киеве

Не знаєте, де перевірити прохідність маткових труб, тоді Вам, безперечно, варто відвідати інститут планування сім'ї IPF. У клініці пропонується безпечна та ефективна процедура перевірки прохідності фалопієвих труб. Одне з головних завдань будь-якого лікаря – це не лише проведення дослідження, але також уміння правильно діагностувати та призначити правильне лікування.

Перед процедурою Ви здасте повний спектр необхідних аналізів. Наші фахівці проведуть УЗД максимально безболісно та результативно. Дізнатись вартість УЗД маткових труб в IPF можна по ссылке. Оптимальна ціна даного обстеження в деяких випадках дозволяє заощадити на лікуванні, коли контрастний розчин своїм проникненням усуває наявну непрохідність. Незалежно від ступеня проблеми, фахівці клініки запропонують Вам альтернативні методи лікування безпліддя або штучні варіанти запліднення.