УЗД органів черевної порожнини
УЗД органів черевної порожнини – огляд за допомогою ультразвукового обладнання, яке дозволяє встановити стан внутрішніх органів. При ультразвуковому обстеженні лікарі оглядають жовчний міхур, печінку, судини, селезінку, заочеревинний простір та підшлункову залозу. Це абсолютно безпечний огляд, який проводиться фахівцями IPF на високоточному обладнанні, що гарантує достовірний результат та швидкі терміни огляду. Обстеження рекомендується пацієнтам, які відчувають нездужання та такі ознаки:
- тяжкість у шлунку та правому підребер'ї;
- біль із області живота;
- гіркота у роті;
- гострий біль унизу живота;
- надмірне газоутворення.
Крім того, діагностика наказується хворим, у яких підозрюють хронічні або гострі недуги, пов'язані із запальними процесами: цироз, панкреатит, пухлини, холецистит, гепатит та інші. Під час УЗД органів черевної порожнини в Києві визначаються захворювання селезінки, фіксується її щільність, розмір та ступінь ураження у разі виявлення захворювання.
Лікарі виключають наявність новоутворень, гемангіом, кіст, кальфіцикатів та інших. Огляд здійснюється також для контролю за здійсненням біопсії та для підтвердження діагнозів асцит та парацентез. Крім того, процедура обов'язкова для пацієнтів, які очікують на порожнинні операції. Завдяки профілактичному або плановому обстеженню ризик появи та лікування недуг значно підвищується. У клініці IPF УЗД органів черевної порожнини у Києві популярна та затребувана послуга, яка допомогла підібрати лікування відповідно до захворювання.
Процедура безболісна, але вимагає попередніх заходів, з якими можна впоратися самостійно. Це цілком очевидно, адже дає змогу виключити небажані явища в органах. Що і як робити, ви дізнаєтеся нижче.
УЗД черевної порожнини при вагітності
При вагітності можуть спостерігатися біль у черевній порожнині, постійний токсикоз, порушення роботи органів. У цьому випадку проводиться УЗД, яке абсолютно не шкодить плоду в утробі матері. Обстеження краще проводити до 16 тижнів, оскільки через зростання маткової порожнини пізніше буде закрито весь огляд. За допомогою УЗД можна оглянути печінку, селезінку, жовчний міхур, нирки.
Як роблять УЗД черевної порожнини
Апарат УЗД передає ультразвукові високочастотні хвилі, які посилають відображення у вигляді двовимірного та тривимірного зображення на екран. Під час аналізу досліджується стан печінки, нирок, підшлункової залози, жовчного міхура, судин, стінок шлунка. Лікар оцінює розміри органів, їх цілісність, розміщення, виявляє наявність можливих утворень, пошкоджень, каменів у нирках.
Як підготуватися до УЗД черевної порожнини
Щоб УЗД черевної порожнини було максимально ефективним, слід правильно підготуватися до нього. Діагностика не проводиться після рентгену товстого кишечника із застосуванням барію, гастрографії, ендоскопічних оглядів, а також гастроскопії.
Підготовка до УЗД органів черевної порожнини починається за 3 дні і складається з дієти, що виключає з їжі овочі з високим вмістом клітковини, кондитерські вироби з високою калорійністю, бобові, а також житню випічку. У день проведення УЗД їжу зовсім заборонено.
Чи можна пити перед УЗД черевної порожнини?
При обстеженні нирок необхідно заповнити сечовий міхур перед оглядом. Для цього пацієнту слід пити питну воду.
Від якості підготовки залежить результат обстеження. При високому накопиченні газу лікарі не можуть зробити УЗД черевної порожнини максимально ефективним. Ультразвукові хвилі не можуть проникнути досить глибоко, а значить, і результат буде менш достовірним.
Вартість УЗД черевної порожнини в клініці IPF
Ціна на УЗД органів черевної порожнини оптимальна та доступна кожному. Нижче ви можете ознайомитись з його ціною та відвідати інститут у зручний для вас час, попередньо погодивши дату по телефону. Фахівці IPF також проводять УЗД черевної порожнини дитині.
Вартість УЗД органів черевної порожнини у клініці IPF по ссылке.