УЗД передміхурової залози (простати)
УЗД передміхурової залози – це неінвазивне обстеження, яке проводиться для визначення стану органу та його тканин. Огляд фахівців IPF передбачає використання спеціального ультразвукового датчика, що вводиться у пряму кишку. Крім діагностики, лікарі також можуть призначити біопсію, провести пальпацію або інші методи огляду, але найчастіше первинним методом обстеження залишається трансректальне УЗД простати. Результати діагностики дозволяють виявити різні порушення у роботі цього органу та розробити правильне лікування.
Передумовами для проведення є:
- збільшення розмірів органу;
- діагностика новоутворень;
- визначення джерел чоловічої безплідності;
- підвищення деяких показників крові;
- утруднення під час сечовипускання;
- та інші.
Також лікарі наказують проходження ультразвукової діагностики пацієнтам із симптомами збільшення деяких показників крові, з проблемами при сечовипусканні та за наявності вузла. Переваги дослідження ультразвуком очевидні, ось тільки деякі з них:
- один із найдоступніших і недорогих способів обстеження на сьогодні;
- під час діагностики на організм не виявляється іонізуючого випромінювання;
- ультразвуковий огляд дає чітке зображення м'яких тканин, що неможливо при рентгені;
- відсутність побічних явищ, огляд можна проводити будь-яку кількість разів;
- діагностика здійснюється в реальний час, тому високоефективна при малоінвазивних методах обстеження, наприклад пункційної та аспіраційної біопсії.
Плюси ультразвукової технології високо оцінили і лікарі, і пацієнти. Дослідження триває 10-20 хвилин, але користь отриманої інформації висока. Процедура представлена декількома видами, тому підготовка відрізняється.
Перед оглядом потрібно виконати попередню підготовку. Як правило, лікарі призначають обстеження для:
- визначення нездужань, викликаних із передміхурової залозою;
- виявлення новоутворень;
- визначення розмірів для подальшого лікування;
- виявлення джерела чоловічої безплідності.
Основна перевага УЗД простати в Києві полягає у відсутності різноманітних ризиків. Фахівці IPF за всі роки роботи не зафіксували побічних ефектів та серйозних наслідків. Пацієнти не відзначають погіршення самопочуття, а лікарі одержують важливі дані для лікування.
Підготовка до узі простати
УЗД передміхурової залози не вимагає підготовки, але у разі паралельного проведення біопсії все ж таки необхідно вжити певних заходів. Пацієнту не слід приймати медикаменти, що розріджують кров приблизно за 7-10 днів. До категорії таких препаратів входить також аспірин. Крім того, фахівці рекомендують зробити клізму за 2-4 години до процедури. Що ж до інших випадків, то оптимальним варіантом стане зручний одяг або вас можуть попросити переодягтися в халат або сорочку.
Як роблять узі простати? Після того, як ви ляжете на бік та зігнете ноги, лікар введе датчик через задній прохід. Якщо фахівці виявляють вогнище захворювання, допускається проведення біопсії. Паралельно вводиться спеціальна голка, рух якої лікар відстежує на екрані монітора. Вона служить для забору тканин подальшого докладного аналізу. Загалом діагностика триває близько 20 хвилин, після чого пацієнт отримує всі необхідні дані та висновок.
Вартість УЗД простати у центрі IPF
УЗД простати у Києві недорога та безболісна процедура. Її ефективність очевидна, результати дозволяють виявити серйозні захворювання на початковому етапі та уникнути серйозних ускладнень. У нас ви пройдете обстеження на сучасному та точному обладнанні.
Вартість УЗД простати у клініці IPF по ссылке.