(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатись на прийом
1
2
3
4
Статті вченої радиЧитати всі статті
Антимюллерів гормон (antiMullerian hormone) один з ключових гормонів в сфері репродуктології.   Цей білок може бути
Нове тисячоліття ознаменувалося приходом нових стрімких технологій, ритм життя не просто прискорився, він став
    У 2008 році німецький вчений Харальд цур Хаузен отримав Нобелівську премію за відкриття вірусів папіломи людини (
Привітання з народженням дитини
Вітаємо з народженням сина Ольгу і Миколу
Колектив IPF вітає з Народженням маленької принцеси сім'ю Шестаковой Юлії!
Дата народження:
четвер, 25 квітня, 2019 - 11:00
Modern equipment
Storz
Лапароскопічна стійка Storz єдина в Україні обладнана так званої інтелектуальної операційної OR1. Система постійно модернізується: це універсальний операційний зал, в якому в день може
OLYMPUS
Для дослідницьких інвертованих мікроскопів OLYMPUS характерні високі оптичні якості, забезпечені оптикою UIS світового класу, надійність і простота в зверненні.
Surgitron "Ellman International, inc."
Прилад Surgitron фірми ELLMAN призначений для радіочастотної хірургії. Він забезпечує високий рівень управління, точності, безпеки і володіє великою кількістю зручних характеристик. Благадаря
Voluson E8
Передові технології, забезпечують клінічні переваги Завдяки новій досконалої платформі Voluson E8 чудово зарекомендувала себе в області акушерства та гінекології, забезпечуючи новий рівень
Siemens Nova 3000
MAMMOMAT 3000 Siemens Nova поєднує можливості скрининговой і діагностичної системи в одному пристрої.
Mindray DP-50
Портативна ультразвукова система, що володіє високою швидкістю обробки даних. Компактна, зручна в управлінні, має невелику вагу.
Школа ответственного родительства

Тема: "Изменения в организме женщины во время беременности" 

Занятие проводит врач акушер-гинеколог Коваленко Оксана Анатолиевна

 

 

Дата объявления:
субота, 19 січня, 2019 - 14:00
НАШІ ЛІКАРІ
Сосніна
Вікторія Миколаївна
Головний лікар, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог. Експерт - гінеколог телеканалу СТБ.
Остапенко
Ольга Іванівна
Медичний директор центру, к.мед.н., лікар акушер-гінеколог вищої категорії.
Жабченко
Ірина Анатоліївна
Заступник директора з наукової роботи. Доктор медичних наук. Професор.
Гюльмамедова
Ірина Дмитрівна
Доктор медичних наук, акушер-гінеколог, репродуктолог.
Бєлова
Ольга Володимирівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-мамолог, фахівець з ендокринної гінекології, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики
Яна (08 травня 2019, 13:13)
Хочу выразить свою огромную благодарность замечательному специалисту, доктору и просто хорошему человеку Виктории, за ваш труд, за ваши знания, за вашу заботу, за ваш профессионализм! Спасибо вам Виктория за мечту которую вы осуществили! Я очень счастлива что скоро стану мамой! Я счастлива что у нас все получилось с первого раза! Я счастлива что попала именно к вам! Спасибо Виктории и спасибо Богу что привёл меня к вам !
Наталья (05 травня 2019, 21:00)
Виктория Николаевна - врач, к которому мы приехали за сотню километров. Благодаря ей в нашей семье пополнение : появился замечательный малыш. Побольше бы таких специалистов! Огромнейшее спасибо Вам, Виктория Николаевна!
Яна (21 квітня 2019, 07:41)
Хочу выразить свою благодарность Виктории, после многих лет лечений по разным клиникам мне поставили диагноз бесплодие || , что может быть страшнее этого для не рожавшей молодой девушки. Что значит бесплодие || , что естественным путём я не могу иметь детей, единственный шанс это экстракорпоральное оплодотворение. Мысли были разные, а вдруг не получиться, а вдруг и это мне не поможет. Честно говоря выбор клиники был очень быстрым, я в панике, врача выбирала наугад а может просто сердце подсказало что Виктория именно тот доктор! Вообщем после первого нашего с ней разговора она меня как-то успокоила и развеяла все мои сомнения, я почувствовала что все у нас получится, я хочу сказать что я очень счастлива и благодарна Виктории за то что во мне сейчас ещё одна жизнь что через несколько месяцев я уже буду держать свою дочь на руках, моя самая большая мечта осуществилась, я с нетерпением жду свою малышку и благодарю Бога что послал мне именно вас , самую добрую, умную, отзывчивую! Виктория вы самый прекрасный специалист ! Спасибо вам за ваши золотые руки!

Репродуктивний центр IPF: пора сказати безпліддя стоп

Проблема безпліддя вже торкнулася мільйонів жителів України. Але мало хто знає, що такий діагноз - не привід для відчаю. Часто, для вирішення проблеми достатньо звернутися в IPF. Це сучасна клініка репродуктивної медицини в Києві або комплексний інститут планування сім'ї. Ми знайдемо оптимальне рішення проблеми і зробимо все, щоб ви змогли стати щасливими батьками.

IPF - новий крок в репродуктивній медицині

Наш інститут планування сім'ї створювався і працює відповідно до міжнародних стандартів. Ми розробляємо і впроваджуємо інноваційні репродуктивні технології, домагаючись максимальної ефективності в боротьбі з чоловічим і жіночим безпліддям.

Наш центр репродуктивної медицини функціонує за такими принципами:

 • комплексний підхід;
 • результативність;
 • турбота про пацієнта.

Ми маємо в своєму розпорядженні власним науково-дослідним центром. Це дозволяє впроваджувати новітні досягнення в практичну діяльність, підвищуючи ефективність лікування. Наші пацієнти отримують бажаний результат.

Лікування безпліддя і не тільки

IPF - це клініка репродуктивної медицини, яка практикує комплексний підхід до вирішення проблем із зачаттям і виношуванням дитини. Ми надаємо такий спектр послуг:

 1. Повноцінна діагностика. Щоб запропонувати адекватний метод лікування безпліддя, важливо встановити причини проблем із зачаттям. У нас легко пройти повний комплекс обстежень, включаючи лабораторну діагностику, УЗД та інші методи.
 2. Приватні консультації вузьких фахівців. У нас доступні послуги репродуктолога, генетика, гінеколога та інших лікарів.
 3. Лікування безпліддя. Ми надаємо великий вибір репродуктивних технологій, включаючи ЕКО, ІКСІ і сурогатне материнство, а також боротьбу із захворюваннями, які призвели до проблем з зачаттям.
 4. Хірургія. Наш репродуктивний центр має сучасне обладнання. Це дозволяє проводити діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання, включаючи гистероскопию, лапароскопію і т. Д.
 5. Естетична гінекологія. Наші фахівці виконують мезотерапию, плазмоліфтінг і біопунктурние методики.
 6. Пренатальна діагностика. У нашому центрі можна пройти неінвазивні і інвазивні обстеження, включаючи амніоцентез, плацентоцентез, біопсію хоріона, консультацію генетика і кордоцентез.
 7. Спостереження вагітності. Досвідчені лікарі зроблять період виношування максимально приємним і спокійним, регулярно перевіряючи стан матері і малюка. Спостереження вагітності включає повноцінні консультації, регулярні огляди, УЗД, підготовку до пологів, обговорення специфіки післяпологового періоду, будь-яку психологічну допомогу та інші послуги.

У IPF працюють з турботою про ваше здоров'я і благополуччя.

Професіоналізм і інновації мають значення

IPF - клініка репродукції і планування сім'ї. Щодня ми допомагаємо багатьом парам стати щасливими батьками. Звертаючись до нас, ви оціните такі переваги:

 • кваліфіковані медики - в штаті працюють професори, доктори наук і лікарі вищих категорій;
 • комплексний підхід - ми робимо все, щоб допомогти парам, які зіткнулися з безпліддям, включаючи діагностику, терапевтичні процедури, методи штучного запліднення і сурогатне материнство;
 • власний лабораторний комплекс - ваші аналізи готові в строк;
 • сучасне обладнання - все процедури точні і безпечні;
 • комфортабельний стаціонар - оперативні втручання і маніпуляції проводяться в стерильних умовах і відповідно до міжнародних стандартів;
 • сучасні та авторські програми лікування - ефективність на висоті;
 • зручна система оплати - ми зробили репродуктивну медицину нового покоління доступною для кожного, надавши гнучку систему знижок, і можливість лікування в кредит;
 • конфіденційність - ми піклуємося про психологічний комфорт пацієнтів і гостей центру.

IPF розвивається разом з медициною, впроваджуючи прогресивні методики.

Наші лікарі

Фахівці IPF будують довірчі відносини з пацієнтами. Наші лікарі - професори, кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії, систематично підвищують кваліфікацію. Ми працюємо за принципом конфіденційності, зберігаючи медичну таємницю. Кожен прийом проводиться в сучасних кабінетах і з турботою про психологічний комфорт пацієнтів.

IPF - ваша репродуктивна клініка в Києві. З нами ви отримуєте рішення проблем з безпліддям і можливість відчути радість народження дитини. Пора усунути перешкоди на шляху до щасливого материнства.