(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатись на прийом
1
2
3
Статті вченої радиЧитати всі статті
Антимюллерів гормон (antiMullerian hormone) один з ключових гормонів в сфері репродуктології.   Цей білок може бути
Нове тисячоліття ознаменувалося приходом нових стрімких технологій, ритм життя не просто прискорився, він став
    У 2008 році німецький вчений Харальд цур Хаузен отримав Нобелівську премію за відкриття вірусів папіломи людини (
Привітання з народженням дитини
Вітаємо з народженням сина Ольгу і Миколу
Колектив IPF вітає з Народженням маленької принцеси сім'ю Шестаковой Юлії!
Дата народження:
четвер, 25 квітня, 2019 - 11:00
Modern equipment
Storz
Лапароскопічна стійка Storz єдина в Україні обладнана так званої інтелектуальної операційної OR1. Система постійно модернізується: це універсальний операційний зал, в якому в день може
OLYMPUS
Для дослідницьких інвертованих мікроскопів OLYMPUS характерні високі оптичні якості, забезпечені оптикою UIS світового класу, надійність і простота в зверненні.
Surgitron "Ellman International, inc."
Прилад Surgitron фірми ELLMAN призначений для радіочастотної хірургії. Він забезпечує високий рівень управління, точності, безпеки і володіє великою кількістю зручних характеристик. Благадаря
Voluson E8
Передові технології, забезпечують клінічні переваги Завдяки новій досконалої платформі Voluson E8 чудово зарекомендувала себе в області акушерства та гінекології, забезпечуючи новий рівень
Siemens Nova 3000
MAMMOMAT 3000 Siemens Nova поєднує можливості скрининговой і діагностичної системи в одному пристрої.
Mindray DP-50
Портативна ультразвукова система, що володіє високою швидкістю обробки даних. Компактна, зручна в управлінні, має невелику вагу.
Школа ответственного родительства

Тема: "Изменения в организме женщины во время беременности" 

Занятие проводит врач акушер-гинеколог Коваленко Оксана Анатолиевна

 

 

Дата объявления:
субота, 19 січня, 2019 - 14:00
НАШІ ЛІКАРІ
Сосніна
Вікторія Миколаївна
Головний лікар, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, репродуктолог. Експерт - гінеколог телеканалу СТБ.
Цимбалеко
Олена Василівна
Анестезіолог
Жданкевич
Каріна Олександрівна
Медична сестра
Єрмак
Наталія Валеріївна
Медична сестра
Отовчиць
Тетьяна Олександрівна
Медична сестра
Остапенко
Ольга Іванівна
Медичний директор центру, к.мед.н., лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Репродуктивний центр IPF: пора сказати безпліддя стоп

Проблема безпліддя вже торкнулася мільйонів жителів України. Але мало хто знає, що такий діагноз - не привід для відчаю. Часто, для вирішення проблеми достатньо звернутися в IPF. Це сучасна клініка репродуктивної медицини в Києві або комплексний інститут планування сім'ї. Ми знайдемо оптимальне рішення проблеми і зробимо все, щоб ви змогли стати щасливими батьками.

IPF - новий крок в репродуктивній медицині

Наш інститут планування сім'ї створювався і працює відповідно до міжнародних стандартів. Ми розробляємо і впроваджуємо інноваційні репродуктивні технології, домагаючись максимальної ефективності в боротьбі з чоловічим і жіночим безпліддям.

Наш центр репродуктивної медицини функціонує за такими принципами:

 • комплексний підхід;
 • результативність;
 • турбота про пацієнта.

Ми маємо в своєму розпорядженні власним науково-дослідним центром. Це дозволяє впроваджувати новітні досягнення в практичну діяльність, підвищуючи ефективність лікування. Наші пацієнти отримують бажаний результат.

Лікування безпліддя і не тільки

IPF - це клініка репродуктивної медицини, яка практикує комплексний підхід до вирішення проблем із зачаттям і виношуванням дитини. Ми надаємо такий спектр послуг:

 1. Повноцінна діагностика. Щоб запропонувати адекватний метод лікування безпліддя, важливо встановити причини проблем із зачаттям. У нас легко пройти повний комплекс обстежень, включаючи лабораторну діагностику, УЗД та інші методи.
 2. Приватні консультації вузьких фахівців. У нас доступні послуги репродуктолога, генетика, гінеколога та інших лікарів.
 3. Лікування безпліддя. Ми надаємо великий вибір репродуктивних технологій, включаючи ЕКО, ІКСІ і сурогатне материнство, а також боротьбу із захворюваннями, які призвели до проблем з зачаттям.
 4. Хірургія. Наш репродуктивний центр має сучасне обладнання. Це дозволяє проводити діагностичні та лікувальні ендоскопічні втручання, включаючи гистероскопию, лапароскопію і т. Д.
 5. Естетична гінекологія. Наші фахівці виконують мезотерапию, плазмоліфтінг і біопунктурние методики.
 6. Пренатальна діагностика. У нашому центрі можна пройти неінвазивні і інвазивні обстеження, включаючи амніоцентез, плацентоцентез, біопсію хоріона, консультацію генетика і кордоцентез.
 7. Спостереження вагітності. Досвідчені лікарі зроблять період виношування максимально приємним і спокійним, регулярно перевіряючи стан матері і малюка. Спостереження вагітності включає повноцінні консультації, регулярні огляди, УЗД, підготовку до пологів, обговорення специфіки післяпологового періоду, будь-яку психологічну допомогу та інші послуги.

У IPF працюють з турботою про ваше здоров'я і благополуччя.

Професіоналізм і інновації мають значення

IPF - клініка репродукції і планування сім'ї. Щодня ми допомагаємо багатьом парам стати щасливими батьками. Звертаючись до нас, ви оціните такі переваги:

 • кваліфіковані медики - в штаті працюють професори, доктори наук і лікарі вищих категорій;
 • комплексний підхід - ми робимо все, щоб допомогти парам, які зіткнулися з безпліддям, включаючи діагностику, терапевтичні процедури, методи штучного запліднення і сурогатне материнство;
 • власний лабораторний комплекс - ваші аналізи готові в строк;
 • сучасне обладнання - все процедури точні і безпечні;
 • комфортабельний стаціонар - оперативні втручання і маніпуляції проводяться в стерильних умовах і відповідно до міжнародних стандартів;
 • сучасні та авторські програми лікування - ефективність на висоті;
 • зручна система оплати - ми зробили репродуктивну медицину нового покоління доступною для кожного, надавши гнучку систему знижок, і можливість лікування в кредит;
 • конфіденційність - ми піклуємося про психологічний комфорт пацієнтів і гостей центру.

IPF розвивається разом з медициною, впроваджуючи прогресивні методики.

Наші лікарі

Фахівці IPF будують довірчі відносини з пацієнтами. Наші лікарі - професори, кандидати медичних наук і лікарі вищої категорії, систематично підвищують кваліфікацію. Ми працюємо за принципом конфіденційності, зберігаючи медичну таємницю. Кожен прийом проводиться в сучасних кабінетах і з турботою про психологічний комфорт пацієнтів.

IPF - ваша репродуктивна клініка в Києві. З нами ви отримуєте рішення проблем з безпліддям і можливість відчути радість народження дитини. Пора усунути перешкоди на шляху до щасливого материнства.