(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатися на прийом
/ / УЗД щитовидної залози

УЗД щитовидної залози

УЗИ щитовидной железы в Киеве

УЗД щитовидної залози – процедура, спрямована на діагностику стану органу в організмі. Вона проста, доступна для кожного пацієнта і не потребує спеціальної підготовки. Фахівці IPF проводять огляд на високоточному обладнанні та після завершення обстеження надають достовірні дані. З їх допомогою лікар призначає відповідні лікування, яке призводить до лікування або поліпшення самопочуття людини. Передумовами до проведення діагностики можуть стати скарги пацієнтів та підозри на різні захворювання, ось кілька симптомів:

  • тремор кінцівок;
  • підозри на пухлини;
  • наявність новоутворень під час пальпації;
  • часті зміни у настрої;
  • нервозність;
  • порушення серцевого ритму;
  • зміна ваги без видимих причин;
  • нервозність;
  • випадання волосся;
  • та інші.

Ультразвукова діагностика застосовується як профілактичний, так і плановий захід. Фахівцями рекомендується зробити УЗД щитовидної залози в Києві щорічно для своєчасного виявлення недуг. Це дозволить уникнути серйозних наслідків, ускладнень та повернути пацієнтові втрачене здоров'я.

Узи щитовидной железы, УЗИ щитовидки в Киеве

За допомогою УЗД щитовидки у Києві лікарі виявляють дифузні, вузлові зміни, визначають розмір органу, а також обсяг. p align="justify"> При виконанні пункції щитовидної залози також використовується апарат з ультразвуковою технологією, який дозволяє контролювати процес. У результаті фахівці отримують точніші дані, записують розмір часток, перешийка, масу, і ставлять загальний висновок чи збільшений орган. Важливо пам'ятати, що на основі отриманої інформації не ставиться діагноз. Цим займається лікар-ендокринолог, який у разі потреби призначає додаткове обстеження, а потім ставить висновок.

Підготовка до УЗД щитовидної залози

Підготовка до УЗД щитовидної не потрібна. Можливо, вам знадобиться рушник, щоб підкласти його під голову, а потім видалити гель із шиї. Пацієнтам похилого віку рекомендують проводити діагностику натщесерце, щоб уникнути блювотного рефлексу при натисканні датчиком. На цьому підготовчі заходи закінчуються.

Сама процедура триває трохи більше 10 хвилин. Ви заходите до кабінету, знімаєте у разі потреби одяг і лягаєте на спину. Лікар наносить гель на зону огляду та повільно, злегка натискаючи, проводить датчиком. У результаті екрані монітора з'являється зображення, у якому видно зміни у розмірах, масі і ущільнення. Після цього фахівець надає висновок, у якому вказуються можливі зміни.

Переваги ультразвукового обстеження органів

УЗД - ефективна діагностика, яка застосовується вже багато років. З її допомогою лікарям своєчасно вдається встановити серйозні недуги та вилікувати пацієнтів. Вона не опромінює організм, не призводить до побічних явищ, надає достовірні результати та зображення. Для запису на УЗД щитовидної залози зателефонуйте або напишіть нам. Вартість процедури оптимальна та доступна кожному. Докладніше з прайсом ви ознайомитеся нижче:

Вартість УЗД щитовидної залози в клініці IPF по ссылке.