(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатися на прийом
/ / УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз

Узи молочной железы в Киеве. Доступная цена на узи молочных желез

УЗД молочної залози або ультразвукова мамографія один із найефективніших способів обстеження. У процесі задіяно сучасне високоточне обладнання, що надає достовірні дані щодо стану тканин органів. Фахівці IPF виконують процедуру швидко та мають усі необхідні знання, навички, щоб ви отримали достовірну інформацію. УЗД молочних залоз (УЗД грудей) - популярна послуга серед жінок різного віку.

На жаль, сьогодні відзначається тенденція зростання захворювань, пов'язаних з молочними залозами. В онкології вони займають одне з перших місць, а в останні роки почастішали недуги в підлітковому віці. Середній вік захворювання не більше 30-40 років.

Популярність послуги УЗД молочної залози у Києві в клініці в IPF також обумовлена абсолютною безпекою та нешкідливістю процедури. У процесі на організм пацієнтки не виявляється шкідливе випромінювання, діагностика не викликає болючих відчуттів та дискомфорту. Спеціальної підготовки до дослідження не потрібно і проводиться воно з 5 по 14-й день менструального циклу. Це має велике значення для результатів, тому суворо дотримуйтесь останньої рекомендації.

оли необхідно робити УЗД молочних залоз

сделать узи молочной железы в Киеве

На тлі ситуації УЗД молочних залоз необхідно проходити регулярно кожній жінці. Це дозволить уникнути низку захворювань, у тому числі виявити пухлини на ранньому етапі. Як правило, серед найпоширеніших показань до огляду такі:

 • обстеження новоутворень та кіст, виявлених при пальпації;
 • вагітність та годування груддю;
 • огляд жінок, які досягли віку 30 років;
 • наявність силіконових імплантантів;
 • додатковий метод огляду;
 • при доборі засобів контрацепції;
 • дисфункція яєчників;
 • та інші.

  Ультразвукова діагностика особливо ефективна для дослідження фіброзно-кістозної мастопатії. Лікарі отримують можливість стежити за перебігом лікування та змінити його у разі потреби.

  Процедура огляду проходить швидко та безболісно. Якщо у пацієнтки великі груди, жінка займає положення сидячи і піднімає руки вгору. Якщо ж на прийом прийшла володарка невеликих розмірів, огляд здійснюється лежачи на спині. Після нанесення гелю, що сприяє підвищенню чутливості ультразвуку, лікар розпочинає обстеження. На екрані монітора з'являється зображення, на якому видно всі зміни. Процес триває 15-20 хвилин. Висновок складається відразу після завершення і передається пацієнтці.

У який день циклу робити узі молочних залоз

Підготовка до УЗД молочних залоз полягає лише у дотриманні правил гігієни. Для більш точної картини аналіз рекомендується проводити в першій половині менструального циклу (у період на 5-10 день). Даний період вважається оптимальним через більшу стабільність гормонального фону.

Перед місячними вироблення гормонів дуже високе, що може накласти певну похибку при УЗД молочних залоз. У разі прийому контрацептивів або настання менопаузи період проведення аналізу не вимагає ніякої прив'язки до часу.

Переваги ультразвукового обстеження

залоз в IPF представлено сучасним обладнанням та доступно за оптимально низькою ціною. Ми пропонуємо вам послуги від провідних фахівців, за плечима яких багаторічний досвід та необхідні знання.

Сучасне ультразвукове дослідження - один з найкращих способів визначити наявність різних недуг на будь-якому етапі його розвитку. Для цього записуйтесь на прийом телефоном. Фахівці нададуть всю необхідну інформацію та розкажуть вам детальніше про всі нюанси. Зробити УЗД молочної залози в Києві можна за такими розцінками:

Вартість УЗД молочних залоз у Києві в клініці IPF по ссылке.