Скринінгове генетичне УЗД (пренатальний скринінг)
Скринінг УЗД не передбачає підготовки. Єдине, що вам потрібно зробити, так це спорожнити сечовий міхур. За рахунок цього фахівець побачить чітке зображення шийного каналу та визначить тонус матки, результат від цього буде лише точнішим та достовірнішим. Загалом процедура проводиться 3 рази, але іноді лікар може призначити додаткове обстеження. Але це не повинно турбувати вас, вартість оптимальна і спрямована на усунення можливих відхилень. Так, оптимальні терміни проведення процедури:
Підготовка до скринінгового УЗД
- Скринінг УЗД не передбачає підготовки. Єдине, що вам потрібно зробити, так це спорожнити сечовий міхур. За рахунок цього фахівець побачить чітке зображення шийного каналу та визначить тонус матки, результат від цього буде лише точнішим та достовірнішим. Загалом процедура проводиться 3 рази, але іноді лікар може призначити додаткове обстеження. Але це не повинно турбувати вас, вартість оптимальна і спрямована на усунення можливих відхилень. Так, оптимальні терміни проведення процедури:У
- льтразвукове дослідження плода (з 11нед.+1дн. до 13нед.+6дн.)
- Ультразвукове дослідження плода (з 18нед. до 20нед+6дн.)
- Ультразвукове дослідження плода (з 22нед. до 41нед.) з доплерометрією
Необхідність скринінгового УЗД на кожному терміні
З 10 по 12 тижнів (перший скринінг) проведення діагностики здійснюється для підтвердження життєздатності малюка в утробі матері. Фахівці визначають термін вагітності, частоту биття серця та дату пологів. Але це не такі значні речі, порівняно з виявленням ультразвукового маркера хромосомних захворювань, тобто товщину комірного простору. Якщо показник завищений або відзначається відсутність носової кісточки, автоматично збільшується ризик появи безліч хромосомних недуг або діагностується їх наявність.
З 20 по 24 тижні (другий скринінг) лікарі визначають вади плода та можливі ускладнення. Фахівці вже з більшою впевненістю можуть говорити про захворювання, пов'язані із набором хромосом. Жінкам, які досягли віку старше 35 років, рекомендують пройти генетичне УЗД трохи раніше 19 тижнів. Пояснюється це тим, що до 20 тижнів можна не допустити розвитку цих недуг за допомогою безпечної технології.
З 32 по 34 тижні (третій скринінг) лікарі оцінюють розвиток дитини, динаміку, а також пропорції її тіла. Не менше уваги приділяється стану плаценти та навколоплідних вод, визначаються джерела кисневого голодування у плода. Також під час дослідження виявляються захворювання, що могли стати наслідком перенесених інфекцій матері.
На жаль, існує багато міфів про шкідливість процедури, але це не має нічого спільного з дійсністю. Скринінг при вагітності особливо не відрізняється від ультразвукового дослідження. У разі вона передбачає докладний аналіз плоду щодо виявлення низки захворювань, а чи не конкретного. Генетичний скринінг УЗД призначається жінкам у різному віці та стані здоров'я. Це високоефективний захід, який подарує вам душевний спокій.
Скільки коштує скринінг для вагітних? Для запису в IPF на скринінгове УЗД у Києві зателефонуйте або приходьте до нас. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу та обстеження на високоточному обладнанні.
Вартість генетичного скринінгу у Києві в клініці IPF по ссылке.