(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатись на прийом
/ / Консультация врача-генетика

Консультація лікаря-генетика

консультація генетика в киеве

Відсоток виявлення генетичних проблем у плоду під час вагітності досить великої. Ось чому усім, хто планує народження дитини, потрібна консультація лікаря генетика. Цей фахівець допоможе оцінити риски і розробить сукупність заходів, сприяючих зачаттю здорового малюка.

Лікар-генетик: спеціалізація в деталях

Часті зупинки розвитку плоду, повторні викидні і наявність спадкових патологій у пари або близьких родичів вказують на одно - вам потрібна консультація генетика. Київ пропонує великий вибір клінік і фахівців. Але досвідчений доктор, що має в розпорядженні інноваційне устаткування, приймає в нашому Інституті Планування Сім'ї.

У IPF створені комфортні умови для проведення точної діагностики. Наші доктори - професори, кандидати наук і лікарі вищих категорій. Вони швидко виявляють відхилення і розробляють індивідуальну програму, яка допоможе зачати здорового малюка.

Генетик - фахівець вузького профілю. Медик займається вивченням, діагностикою і виявленням генетичної природи різних захворювань. Такий доктор здатний спрогнозувати хромосомні збої і відхилення в розвитку плоду. Також саме він виявляє спадкові чинники, що позначаються на виношуванні вагітності.

Важливо знати: лікар оцінює ситуацію кожної пари в індивідуальному порядку. При цьому враховуються не лише особливості здоров'я чоловіка і жінки, а також їх анамнез і чинники довкілля. Це дозволяє поставити точний діагноз і визначити коректну тактику лікування і/або профілактики.

Коли потрібна консультація генетика?

Це фахівець працює над відвертанням розвитку різних патологій спадкового характеру. Тому найбільш раціональною буде консультація генетика при плануванні вагітності. Так ви отримаєте упевненість в тому, що з малюком все буде в порядку або ж зможете вжити заходи, сприяючі розвитку здорового плоду.

Також записатися на прийом до лікаря варто за наявності таких патологій:

 • виявлення спадкових захворювань і проблем з розвитком у плоду на УЗИ або насторожуючі результати скринінгу;
 • вік потенційної матері більше 35, а батька - більше 42 років;
 • подружжя є кровними родичами;
 • наявність генетичних захворювань у майбутніх батьків, їх родичів або дітей;
 • викидні вагітності, що завмерли і мертвонароджені діти в анамнезі;
 • якщо хтось з майбутніх батьків отримав високу дозу радіаційного опромінення або піддався шкідливій хімічній дії, контактував з отруйними речовинами;
 • прийом медикаментів безпосередньо перед вагітністю або вже під час виношування дитини.

Зазвичай консультація генетика при вагітності проводиться за призначенням гінеколога або ж за бажанням пари. Але набагато краще віднестися до зачаття відповідальніше, записавшись на прийом до доктора ще на етапі планування дитини.

Діагностика генетичних збоїв в IPF

Інститут Планування Сім'ї оснащений сучасним устаткуванням для проведення не інвазивних методів діагностики. До них відносять УЗИ, біохімічний скринінг, доплерівське дослідження, кардиотокографию і серологічні методики.

Нерідко консультація генетика в Києві доповнюється напрямом на обстеження. З нами ви зробите усі необхідні процедури максимально швидко, адже в IPF є власна лабораторно-технічна база.

Також в нашому Інституті Планування Сім'ї можна пройти складну і високоточну інвазивну діагностику:

Інвазивні методики досить небезпечні, тому проводити їх можуть тільки кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Не забувайте про це, вибираючи лікаря.

Що лікує генетик

консультація генетика при плануванні вагітності в Києві

Доктор розглядає ознаки, що передаються на генетичному рівні, і виявляє спадкові відхилення. На підставі отриманих даних, він ставить точний діагноз. Також лікар-генетик розраховує міру ризику розвитку ряду спадкових патологій. Потім, він роз'яснює ці чинники майбутнім батькам.

Медик не лише встановлює причинно-наслідковий зв'язок. Генетик призначає ефективне лікування, спрямоване на профілактику таких патологій :

 • недуги із з аутосомно-домінантним, -рецессивным, X- зчепленим типом спадкоємства;
 • різні типи геномики і євгеніки;
 • хромосомні патології, включаючи Дисомії; синдром Вольфа-Хиршхорна і Дауна і т. д.;
 • спадкових чинників, що привертають дитину до різних мутацій.

Якщо ви плануєте вагітність або вже стикалися із спадковими відхиленнями у минулому - вам потрібний лікар-генетик. Київ пропонує консультації від десятків докторів. Але досвідчений фахівець в області генетики чекає вас в IPF. Ми маємо в розпорядженні інноваційне устаткування нового покоління. Ви отримуєте точну діагностику і коректне лікування. Наші доктори зроблять все, щоб ви змогли зачати і виносити здорового малюка.

Записатися на консультацію можна прямо зараз: