(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатись на прийом
/ / Консультація онколога-маммолога

Консультація онколога-маммолога

консультація онколога-маммолога в киеве

Виявивши ущільнення в грудях, слід негайно звернутися до доктора. Поставити точний діагноз і підібрати коректне лікування допоможе онколог-маммолог. Київ пропонує масу клінік, в яких приймає такий фахівець. Але доктор вищої кваліфікації і з великим практичним досвідом завжди доступний в Інституті Планування Сім'ї IPF. Ми працюємо з турботою про пацієнтів.

Маммолог-онколог: спеціалізація в деталях

Основний напрям мамології - профілактика і лікування раку молочних залоз, ось чому ця наука тісно пов'язана з онкологією. Але є в них і відмінності. Так, терапевтичні заходи при виявленні пухлин може приймати тільки маммолог-онколог.

Це фахівець вузького профілю, що займається діагностикою і лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворення в молочних залозах. Профільними патологіями такого доктора є багато хвороб, включаючи мастопатію, лактостаз, фіброаденому, онкологічні процеси і утворення, схильні до малигнизации.

Для постановки діагнозу лікар використовує комплекс методів. Це необхідно для призначення відповідного лікування. Встановивши характер пухлини, медик робить відповідні призначення, і приймає рішення про необхідність і об'єм хірургічного втручання.

Врахуйте: хороший онколог-маммолог ніколи не поставить діагноз, просто поглянувши на пухлину. Важливо не лише встановити характер процесу, але і визначити його специфіку і тип. Для кожного новоутворення лікування підбирається індивідуально. Це стосується як стандартних медикаментів, так і препаратів для проведення хіміотерапії. Тому робіть вибір усвідомлено.

Симптоми, при яких потрібна консультація онколога-маммолога

Самостійним оглядам молочних залоз жінки приділяють мало часу. Марно. Адже новоутворення підступні і часто розвиваються нестримно. Тому будьте уважні до стану грудей.

Консультація лікаря онколога-маммолога потрібна за наявності таких симптомів:

 • поява ущільнень, помітних візуально або відчутних при пальпації;
 • больовий синдром в ділянці грудей і/або в пахвових западинах;
 • зміна відтінку шкіри на молочній залозі, почервоніння;
 • з'явилися ділянки з виразками, ранами;
 • з соска виділяється рідина або кров;
 • деформація молочної залози;
 • гормональні збої неясного генезу.

Які обстеження можуть знадобитися

Для постановки точного діагнозу і призначення дієвого лікування лікар онколог-маммолог може призначити такі процедури:

 • УЗД молочних залоз;
 • комп'ютерну і магніторезонансну томографію;
 • термомаммографию (потрібна для виявлення аномального ділення клітин);
 • гормональні дослідження;
 • пункцію молочної залози;
 • тест на онкомаркеры;
 • мамографію.

Консультація онколога-маммолога в Інституті Планування Сім'ї

консультація лікаря онколога-маммолога в киеве

У IPF створені усі умови для надання якісних медичних послуг. Ми оснастили сучасну лабораторно-технічну базу і зібрали команду кваліфікованих фахівців. Якщо вам потрібна консультація онколога-маммолога, ви отримуєте не просто огляд, а комплексну послугу з максимальною увагою до вашого здоров'я.

Записавшись на прийом, ви оціните такі переваги:

 1. Професіоналізм. У IPF працюють кваліфіковані онкологи-маммологи з великим практичним досвідом.
 2. Сучасне діагностичне устаткування. У нас є все для точної постановки діагнозу : власна лабораторія і високоточне оснащення, включаючи апарати УЗИ, маммографические системи і т. д.
 3. Лікування патологій молочних залоз. Доктор допоможе підібрати консервативну терапію, а при необхідності, проведе хірургічне втручання будь-якої складності.
 4. Сучасні методи химио- і променевої терапії.
 5. Прогресивні методи реабілітації, що відрізняються високою ефективністю.
 6. Увага до пацієнтів. Ми практикуємо індивідуальний підхід і проявляємо турботу. Адже психологічний комфорт підвищує шанси на успішне одужання.

Потрібна консультація онколога-маммолога в Києві? Дзвоніть! На базі нашого медичного центру працює сучасний лабораторний комплекс, а кабінети докторів доповнені інноваційним устаткуванням. У IPF створені оптимальні умови для точної діагностики і ефективного лікування патологій молочних залоз.

Щоб записатися на консультацію, досить подзвонити: