(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатись на прийом
/ / Консультація маммолога

Консультація маммолога

консультація маммолога в киеве

Відчуваєте дискомфорт в грудях, виникла хворобливість, з'явилася припухлість або виділення з сосків? Промацали ущільнення в молочній залозі або пахвовій западині? Змінилася форма грудей або її забарвлення? Не зволікайте ні хвилини! Вам обов'язково потрібна консультація лікаря маммолога! Записатися на прийом до досвідченого фахівця варто в Інститут Планування Сім'ї IPF. Тут ви зможете отримати консультацію у кращих медиків України.

Огляд у маммолога в деталях

Це вузькопрофільний доктор, що спеціалізується на патологіях молочних залоз різного генезу. Лікар проводить планові і термінові огляди, діагностику, а також призначає необхідне лікування. Але щоб результат огляду був точним, вам знадобиться досвідчений маммолог. Київ - досить велике місто і пропонує масу клінік, де ведуть прийом лікарі з різною кваліфікацією. Але фахівці вищого рівня приймають в IPF.

У нашій клініці візит до маммологу може включати такі процеси:

 • стандартний огляд, що включає збір анамнезу, аналіз симптоматики і пальпацію;
 • УЗД;
 • радіотермометрія - ця маніпуляція допомагає виявити аномальне ділення клітин;
 • пункція грудей (біопсія);
 • мамографія;
 • дуктография.

Також огляд у маммолога часто доповнюється напрямом на лабораторну діагностику і включає цитологические і гістологічні дослідження, оцінку гормонального статусу і перевірку крові на наявність онкомаркеров.

У Інституті Планування Сім'ї консультація маммолога в Києві проходить в комфортних умовах. Доктори застосовують інноваційне оснащення експертного рівня, використовуючи сертифіковані матеріали і якісні медичні інструменти від надійних брендів. У нас працюють досвідчені маммологи, медики з науковою мірою, а також доктори вищої і першої категорії.

Точна діагностика - гарантія успішного лікування

хороший маммолог - консультація в Києві

Практично кожній другій жінці часом потрібна консультація маммолога. Київ пропонує масу клінік і приватних кабінетів з дипломованими фахівцями. Але в мамології набагато важливіше практичний досвід, навички в хірургії і знання. Тому варто відразу звертатися в IPF.

Матеріальна база Інституту Планування Сім'ї, досвід і кваліфікація наших фахівців дозволяють діагностувати і успішно боротися із захворюваннями молочних залоз. Наші лікарі проводять діагностику і лікування таких патологій :

 • гінекомастія;
 • мастит;
 • некротичні зміни в жировій тканині;
 • гіпертрофія;
 • гіпоплазія і асиметрія молочних залоз;
 • різні вади розвитку;
 • гематоми;
 • злоякісні процеси, включаючи цистосаркому;
 • доброякісні новоутворення - ліпоми, лактирующие аденоми і т. д.

У нас працює хороший маммолог, який довіряє фактичній інформації і даним досліджень. Тому фахівець ставить діагноз тільки після проведення апаратних обстежень : ультразвуку і мамографії. УЗИ - безпечна і комфортна діагностична процедура, що дозволяє визначити наявність патологічної ділянки в молочній залозі і його розташування. Ми працюємо на результат, надаючи пацієнтам точну діагностику і призначаючи коректне лікування.

Як проходить консультація маммолога в Києві в IPF

Ми використовуємо сучасні системи для мамографії нового покоління. Це устаткування відрізняється високою точністю і безпекою. Адже доза рентгенівського опромінення мінімальна. Знімки грудей виконують в двох проекціях. Це підвищує точність діагностики.

Для обстеження молочної залози спеціальну підготовку не потрібно. Але є одна рекомендація: не варто наносити на груди і в пахвову западину креми, дезодоранти, лосьйони і інші косметичні засоби перед мамографією.

Після завершення процедури, лікар маммолог зробить опис знімків. Готове укладення ви отримуєте впродовж 30 хвилин після обстеження. Також ви можете записатися на прийом до доктора, де фахівець проведе повний огляд і відповість на питання, що цікавлять вас. При необхідності, медик призначить додаткові обстеження і/або коректне лікування.

Потрібний кваліфікований лікар маммолог в Києві? Значить, пора подзвонити в Інститут Планування Сім'ї. Ми працюємо відповідно до міжнародних стандартів і піклуємося про якість послуг, що надаються, а також про психологічний і фізичний комфорт пацієнтів.

Записатися на консультацію маммолога нескладно! Досить подзвонити: