(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатися на прийом
/ / Діагностика безпліддя

 

Діагностика безпліддя у чоловіків і жінок

 

діагностика безпліддя в киеве у чоловіків і жінок

За статистикою 4 парам з 10 не вдається з першого разу зачати дитину. Наскільки б обопільним не було це бажання, іноді причина криється саме у безплідді. На жаль, із-за улюбленого зайняття жінок "все перебільшувати" вже після другої невдалої спроби завагітніти, жінка сама собі ставить цей страшний діагноз, чим самим піддає свій організм стресу.

Щоб відповісти на усі питання, необхідно пройти обстеження на безпліддя. Тільки після проведення аналізів, оглядів, компетентний лікар зможе дати парі точний медичний висновок про їх положення. У цьому питанні важливо зберігати спокій, і спершу, провести власний аналіз.

Впродовж якого періоду не виходить завагітніти? Які можуть бути причини на вашу думку. Ситуації з проблемою зачати дитину зазвичай відносять до тих пар, яким не вдається це зробити упродовж 1 року. Тому, якщо Ви спробували всього раз, і у Вас нічого не вийшло, то це ще не привід бігти і проходити діагностику безпліддя.

1 рік - критичний термін

Звідки така встановлена цифра - 1 рік? Все просто. Згідно з дослідженнями, десятки пар, які вели активне статеве життя без використання контрацепції, через 3 місяці вагітність наставала у 50частников, після 6 місяців у 75а до кінця року вдавалося завагітніти 90Исходя з цього дослідження, навіть якщо у пари є які-небудь несумісності, причини можливих запліднень неуспіхів, то 1 рік вважається достатній середній періодом для проведення достатній кількість спроба для зачаття.

Тому якщо Ваші спроби завагітніти упродовж 1 року виявилися не успішними, то в клініці IPF Ви можете пройти обстеження і здати аналіз на безпліддя у чоловіків і жінок.

Види безпліддя

При аналізі на безпліддя у жінок спочатку визначають тимчасову приналежність хвороби. Первинний тип - це випадок, коли жінка раніше не мала жодної вагітності і вторинний - коли вагітність була (успішна або позаматкова, з викиднем або хірургічним втручанням). За оцінкою причин безпліддя класифікують по таких видах:

 • Абсолютне - виключає можливість зачати дитину із-за фізіологічних аномалій розвитку жіночих статевих органів.

 • Відносне - варіант хвороби або проблеми, яку можна ліквідовувати за допомогою лікування або хірургічної операції.

Причини безпліддя

Діагностика безпліддя при виявленні цієї проблеми дозволяє визначити головну причину її виникнення. До списку можливих анатомічних причин відносять наступні варіанти:

 • Гормональні перепади - нерегулярний місячний цикл, підвищене вироблення пролактіну, недолік прогестерону, відсутність овуляції та ін.

 • Трубно-перитониальные і маткові аномалії - непрохідність маткових труб, виникнення спаечных процесів, наявність природжених або таких, що утворилися дефектів матки.

 • Імунні порушення - коли в жіночому організмі виробляються антиспермальные антитіла, що перешкоджають заплідненню яйцеклітини.

 • Психологічні проблеми - порушення психосоматики, виснаження організму стресовими ситуаціями.

Окрім проблем із здоров'ям жіночого організму, може знадобитися обстеження чоловіка на безпліддя. До причин безпліддя у чоловіків наявність інфекцій, пухлин, анатомічних порушень, проблем з виробленням або активністю сперматозоїдів і ін.

Методи діагностування безпліддя

Діагностика жіночого безпліддя, як і чоловічого, це комплексне проведення оглядів, процедур і аналізів. Уся діагностика розбивається на такі етапи:

 • Збір інформації про спосіб життя пари, наявних чинників роздратування або проблем в сім'ї.

 • Гінекологічний огляд жінки, а також його партнера.

 • Проведення функціональних тестів : побудова базальтової кривої, що визначає гормональну активність яєчників в період овуляції, визначення цервикального індексу і виявлення наявності антитіл до спермальной рідини.

 • Проведення аналізів на безпліддя у жінок: визначення змісту пролактіну, прогестерону, солей в сечі для оцінки роботи надниркових залоз.

 • Узяття проб для визначення рівня насиченості экстрогенами.

 • Проведення УЗИ і гистеросальпингоскопии для виявлення аномалій і порушень роботи жіночих статевих органів.

Аналіз на безпліддя у чоловіків має на увазі проведення спермограммы, а також УЗД мошонки, аналіз крові, сечі, генетичні дослідження і ін.

Діагностика і лікування безпліддя в IPF

обстеження на безпліддя в Києві

Хочете мати дітей, але завагітніти, ніяк не виходить? Тоді клініка IPF не лише допоможе виявити причину, але і допоможе незабаром стати щасливими батьками. Діагностика безпліддя в Києві в нашому центрі - це надання повного спектру послуг з обстеження для чоловіків і жінок.

У нашій клініці ми складемо для Вас детальну програму поетапної діагностики. Якщо в ході базових аналізів і обстежень, причина не виявлена, то ми проводимо глибші аналізи, пов'язані не лише із здоров'ям жіночої статевої системи, але і з ендокринною, нервовою та ін. Сучасне устаткування і повна комплектація необхідних матеріалів для аналізів, дозволяє провести усі обстеження прямо на місці.

Після постановки діагнозу, наші фахівці підберуть для Вас можливі варіанти лікування безпліддя. Розповідять про усі риски і переваги кожного методу. Далі ми складемо індивідуальну програму лікування і разом з Вами йтимемо до Вашої заповітної мети. Клініка IPF - це Ваш унікальний шанс стати щасливими батьками здорового малюка.