(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записатися на прийом
/ / ЕКЗ-штучне запліднення

 

Штучне запліднення у Києві (ЕКЗ)

 

эко оплодотворение в киеве

Безпліддя – важкий діагноз, що часто звучить як вирок. Але це не привід для відчаю, адже сучасна медицина знайшла ефективне вирішення проблеми, розробивши запліднення ЕКЗ. Це інноваційна методика, відома високою результативністю. Екстракорпоральне зачаття допоможе відчути радість щасливого материнства.

Що таке ЕКЗ запліднення

Ця процедура відноситься до допоміжних репродуктивних технологій, і вважається одним з найбільш ефективних методів боротьби з безпліддям. Абревіатура «ЕК» розшифровується як екстракорпоральне запліднення. У цій назві відображено весь зміст процедури. Адже "extra" означає зовні, а "corpus" - тіло. Простіше кажучи, це запліднення поза організмом.

Щоб отримати бажану вагітність, протокол ЕКЗ виконується неухильно. Об'єднання сперматозоїдів та яйцеклітин проводиться у спеціальному середовищі в пробірці. Саме за умов in vitro зароджується життя. Після формування, ембріони підрощуються та сортуються. Найкращі зразки підсідають у матку пацієнтки.

Але це лише частина процедури. Адже щоб зробити ЕКЗ, слід пройти комплексне обстеження та підготувати організм до вагітності. Усі необхідні маніпуляції можна виконати в Інституті планування сім'ї IPF. Ми працюємо, щоб подарувати вам радість материнства.

Кому показано ЕКО запліднення

Раніше інноваційні методики призначалися лише, коли у пари повністю були відсутні шанси зачати малюка самостійно. Але сьогодні виконати штучне запліднення у Києві можна за наявності низки свідчень. Приводом для призначення ЕКО у жінок можуть бути такі стани:

спайки;

генетичні фактори, що вимагають проведення діагностики ембріона, щоб унеможливити патології;

наявність непрохідності фалопієвих труб або їх відсутність;

порушення, пов'язані з овуляцією;

прискорена лютеїнізація передовуляторного фолікула;

ендометріоз;

невдалі спроби внутрішньоматкової інсемінації;

передчасне виснаження та серйозні порушення функції яєчників;

ідіопатичні форми безплідності.

Також рекомендовано штучне запліднення за наявності деяких патологій у чоловіків:

відхилення у розвитку пеніса;

астенозооспермія або знижена рухливість сперматозоїдів;

наявність олігозооспермії;

астенотератоолігозооспермія;

відсутність еякуляції;

наявність антиспермальних антитіл;

непрохідність сім'явивідних шляхів;

ретроградна еякуляція.

Також не забувайте, що особисте бажання пацієнтів є фактором, що дозволяє проводити ЕКЗ запліднення. Київ надає вибір із безлічі профільних клінік. Але саме в IPF ви отримуєте комплексний підхід. Він включає повну лабораторну та інструментальну діагностику, консультації та спостереження у фахівців вищого рівня та виконання всіх маніпуляцій на обладнанні нового покоління. Ми працюємо на результат.

Готуємося до ЕКЗ: попередні аналізи та обстеження

Основою успішного штучного запліднення є комплексна діагностика партнерів. Безпосередньо перед початком підготовки до ЕКЗ у Києві здають такі процедури:

перевірка біологічного матеріалу на наявність сифілісу, ВІЛ та генітального герпесу;

діагностика хламідіозу, мікоплазмозу, інших сечостатевих інфекцій;

загальний аналіз крові.

Представникам сильної статі слід виконати такі обстеження:

спермограма;

оцінка каріотипу;

консультація андролога

Також запліднення ЕКЗ у Києві передбачає ширший спектр досліджень для майбутньої матері:

УЗД малого тазу та молочних залоз;

комплекс обстежень крові (біохімія, оцінка згортання тощо);

загальний аналіз сечі та бакпосів (при необхідності);

цитологічні дослідження виділень (мазок береться з піхви та з шийки матки);

флюорографія;

перевірка на наявність антитіл до краснухи;

консультація у терапевта та інших фахівців (за потреби).

Таке масштабне обстеження дозволить своєчасно усунути патологи, які можуть вплинути на якість ембріонів та процес виношування вагітності.

Процедура проведення екз в клініці IPF

Этапы проведения ЭКО, протокол эко

ЕКЗ – штучне запліднення, що складається з кількох етапів:

 1. Підготовчий. Це проведення лабораторної діагностики та низки обстежень. При виявленні відхилень пацієнтам призначається лікування. Зазвичай такі процедури займають близько місяця. Стимуляция яичников. Это контролируемое медикаментозное воздействие, выполняемое для гиперовуляции. В яичниках будущей матери должны сформироваться несколько доминантных фолликулов.

 2. Забір біологічного матеріалу для запліднення. Жінці проводять аспірацію фолікулів. Процедура виконується трансвагінально, з використанням анестезії. Госпіталізація не потрібна. Наша клініка штучного запліднення використовує лише безпечні та якісні анестетики та сучасне обладнання, що робить процедуру максимально безпечною та комфортною. Паралельно майбутній батько здає сперму.Культивация эмбрионов. Специалисты сортируют полученный биологический материал, отбирая лучшие сперматозоиды и качественные яйцеклетки. Затем, их объединяют в пробирке. Полученные эмбрионы подращивают в течение 3-5 суток.

 3. Трансфер ембріонів. У підготовлену матку через катетер поміщаються кілька ембріонів. Процедура абсолютно безболісна і не потребує анестезії.

 4. Підтвердження вагітності. Аналіз крові на ХГЛ проводиться через 11-14 діб після ЕКЗ. Київ пропонує кілька можливостей щодо проведення тесту. Але з IPF проблем не виникає, адже всі аналізи можна здати у нашому лабораторному комплексі. Через 4 тижні після підсадки проводиться перше УЗД.

В Інституті Планування Сім'ї піклуються про здоров'я та комфорт пацієнтів. Тому всі маніпуляції виконуються за затвердженим протоколом та в умовах конфіденційності.

Ймовірність настання вагітності

Экстракорпоральное оплодотворение считается самой эффективной вспомогательной репродуктивной технологией. Но четко оценить шансы на зачатие сложно. Для каждой пары процент успешности индивидуален и зависит от многих факторов:

 • причина безплідності (актуальний діагноз);
 • наявність генетичних відхилень;
 • порушення в роботі імунної, сечостатевої та ендокринної системи;
 • анамнез та наявність завмерлих вагітностей у минулому;
 • загальне здоров'я та спосіб життя.

IPF – надійна клініка зі штучного запліднення. У нас показник успішного зачаття прагне 50%, що чимало. Але варто пам'ятати, що результат багато в чому залежить від вас! Щоб підсаджені ембріони прижилися та почали розвиватися, не забувайте приймати призначені медикаменти та препарати прогестерону. Такий підхід підвищує шанси на такий бажаний початок вагітності.

Скільки коштує штучне запліднення ЕКЗ у Києві

Ця процедура відрізняється високою складністю. Адже важливою є не лише кваліфікація лікаря, а й наявність специфічного обладнання. Тому на ЕКО запліднення ціна у Києві різна. Вартість може залежати від багатьох факторів, включаючи стан здоров'я партнерів, використання біологічного донорського матеріалу, проведення додаткових обстежень, вибір статі дитини і т.д.

Детальніше про те, скільки коштує штучне запліднення і як формується ціна можна дізнатися, зателефонувавши або записавшись на консультацію в IPF. Наші фахівці визначать значущі фактори і допоможуть підібрати оптимальні умови, що відповідають вашому бюджету.

Почему клиника IPF?

клиника по искусственному оплодотворению, эко оплодотворение в Киеве

Наш Інститут Планування Сім'ї працює із турботою про клієнтів. Тому ми робимо все можливе, щоб подарувати радість щасливого материнства. В IPF ви отримуєте такі можливості:

 • команда професіоналів – з пацієнтами працюють професори, доктори та кандидати наук, а також лікарі вищої категорії;
 • інноваційне обладнання – точність та безпека понад усе;
 • власний лабораторний комплекс – ви отримуєте достовірні результати строго вчасно;
 • комфортабельний стаціонар – після пункції та підсадки ви відпочинете у затишній палаті;
 • авторські програми лікування безплідності – ми ведемо активну дослідницьку діяльність, що допомагає підвищити відсоток успішних зачатків;
 • комплексний підхід – ви отримуєте повний комплекс послуг: від консультацій вузьких фахівців та обстежень до успішного запліднення та ведення вагітності.

З IPF штучне запліднення в Україні вийшло на принципово новий рівень. Ми працюємо на результат, допомагаючи пацієнтам стати щасливими батьками.

Запис на ЕКО/консультацію з контактів.