(044) 500 10 51
(067) 625 55 50
Записаться на прием
/ / Хірургія

Хірургія у клініці IPF

Часто на лікування гінекологічних захворювань прийому медикаментів недостатньо. Тому у нашому Інституті Планування Сім'ї використовують хірургічні методи. Такі операції проводяться в терапевтичних та діагностичних цілях. Ми не обмежені у ресурсах, тому втручання малоінвазивні. Це передбачає невеликий відновлювальний період, високу ефективність та мінімальний дискомфорт.

Хірургічні втручання у IPF

У нашому центрі виконують такі типи операцій:

 1. Гистероскопия.Це огляд порожнини матки та усунення патологій за допомогою ендоскопа. У ході процедури можлива резекція поліпів, усунення спайок та перегородок тощо.
 2. Біопсія. Це забір зразків м'яких тканин для гістологічного дослідження. Процедура виконується ендоскопічним шляхом під час гістероскопії, уретроскопії, цистоскопії, кольпоскопії або інших маніпуляцій.
 3. Лапароскопия. Це малоінвазивне втручання, коли ендоскоп вводиться в організм через невеликі розрізи на черевній порожнині. Це дозволяє видаляти новоутворення, виконувати сальпінго- та овариоектомію, лікувати полікістоз яєчників та інші патології. Також лапароскопію проводять для уточнення причин безплідності.
 4. Уретроскопия. Це проведення ендоскопічного огляду сечівника. У ході дослідження можливий забір матеріалу для біопсії, видалення конкрементів та новоутворень, розсічення стриктур тощо.
 5. Цистоскопия. Це ендоскопічне обстеження сечового міхура. У ході маніпуляції можна усунути новоутворення та конкременти, зробити біопсію та виконати інші процедури.
 6. Невеликі хірургічні втручання. Це загальна назва для ендоскопічних та оперативних методик, що передбачають невеликий обсяг роботи. До них відносять видалення новоутворень та кіст, вишкрібання тощо.

Ендоскопічна хірургія зробила операції більш щадними та безпечними для пацієнта. В IPF процедури виконують за допомогою сучасного обладнання. В арсеналі наших медиків гнучкі та жорсткі ендоскопи нового покоління, що суттєво розширює можливості хірурга. З нами ви отримуєте точну діагностику та ефективне лікування.

Показання до ендоскопічних маніпуляцій

Такі процедури можуть призначати для діагностики та лікування наступних хвороб:

 • ураження шийки матки різного генезу – ендоскопічні методики дозволяють усувати радіохвильовим методом багато патологій, включаючи ерозію, ектопію, дисплазію, а також кондиломы та поліпи;
 • кисты влагалища;
 • проблеми з фалопієвими трубами – позаматкова вагітність, стриктури, порушення прохідності та гідросальпінкс;
 • захворювання яєчників, включаючи полікістоз, кісти та інші доброякісні новоутворення;
 • патології матки – малоінвазивна хірургія ефективна при міомі, поліпах, ендометріозі, синехіях та аденоміозі;
 • лечение трубного и перитонеального бесплодия;
 • усунення завмерлої вагітності;
 • боротьба з опущенням та випаданням органів малого тазу;
 • зупинка кровотеч під час менопаузи.

Лікарі з IPF завжди готові до проведення планових та екстрених ендоскопічних операцій. У штаті клініки працюють лікарі вищої категорії, професори та доктори наук – ці фахівці поєднують академічні знання з масштабним практичним досвідом. Ми зробили хірургічне лікування максимально безпечним та комфортним для пацієнтів. З нами ви отримуєте результат.